Loading...
نیمکت اینترنتی، سایت مرجع آموزشی ایران
بازیابی رمز عبور

یکشنبه،انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ناپیوسته

یکشنبه،انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ناپیوسته

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 94 و همچنین فهرست اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته‌های تحصیلی نیمه متمرکز آزمون مذکور فردا یکشنبه 29 شهریور اعلام می‌شود.

حسین توکلیگفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته‌های آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 94 (اعم از رشته‌هایی که پذیرش آنها با آزمون یا همچنین براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد) و همچنین فهرست معرفی شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته‌های نیمه متمرکز آزمون مذکور فردا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام می‌شود.

وی افزود: داوطلبانی که در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی این آزمون قرار می‌گیرند، ضرورت دارد با توجه به مندرجات اطلاعیه‌ای که در این خصوص به طور همزمان با اعلام فهرست اسامی منتشر می‌شود، ابتدا به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه و موسسه آموزش عالی مراجعه نموده و ضمن کسب اطلاع از برنامه زمانی و مدارک اعلام شده مربوط به هر کد رشته محل در زمان مقرر برای ثبت‌نام و سایر مراحل پذیرش به نشانی مشخص شده مراجعه نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: بدیهی است در صورت نبودن برنامه زمانی خاص در سایت دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی پذیرفته شدگان لازم است در یکی از روزهای سه‌شنبه 31 شهریور و یا چهارشنبه اول مهرماه با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت‌نام اقدام نمایند.

توکلی ادامه داد: آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته‌های تحصیلی نیمه متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 94 اعلام می‌شود، لازم است برای آگاهی از زمان و مکان برگزاری مصاحبه به اطلاعیه این سازمان که روز دوشنبه 20 مهرماه روی سایت این سازمان قرار خواهد گرفت، مراجعه نمایند.


ارسال نظر

نیمکت اینترنتی

مشکلی دارید؟

تماس بگیرید

09120245731

تلگرام: @parvizzahed24

 

مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی