Loading...
نیمکت اینترنتی، سایت مرجع آموزشی ایران
بازیابی رمز عبور

سیاست آموزش و پرورش در برخورد با فضای مجازی« فرار» نیست

سیاست آموزش و پرورش در برخورد با فضای مجازی« فرار» نیست

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه راه‌اندازی شبکه «شاد» در حال بررسی است، گفت: سیاست آموزش و پرورش در برخورد با فضای مجازی، مقابله یا فرار نیست.

 حمیدرضا کفاش در حاشیه سومین اجلاس یازدهمین کنگره اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی و در جمع خبرنگاران با اشاره به توسعه فضای مجازی، بیان کرد: سه برنامه در فضای مجازی برای دانش‌آموزان تدارک دیده‌ایم.

وی افزود: هر دانش‌آموز، یک وبلاگ، هر انجمن اسلامی و هر مدرسه، یک سایت باید داشته باشند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه برای حضور فعال دانش‌آموزان در فضای مجازی کمک خواهیم کرد، تصریح کرد: ارائه آموزش به مربیان در سطوح مختلف برای آشنایی با فضای مجازی، برنامه دوم ما است و در همین زمینه شبکه ملی مدارس ایران (رشد) را توسعه خواهیم داد.

کفاش با بیان اینکه راه‌اندازی شبکه «شاد» در حال راه‌اندازی است، بیان کرد: این شبکه با همکاری وزارت ارتباطات راه‌اندازی خواهد شد و در فاز نخست، دانش‌آموزان نخبه در تمام عرصه‌ها وارد شبکه اجتماعی «شاد» می‌شوند و تلاش داریم آن را به قوی‌ترین شبکه بومی مجازی تبدیل کنیم.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: سیاست آموزش و پرورش در برخورد با فضای مجازی، مقابله یا فرار نیست بلکه حضور همه‌جانبه همراه با دقت و آموزش را خواهیم داشت.


ارسال نظر

نیمکت اینترنتی

مشکلی دارید؟

تماس بگیرید

09120245731

تلگرام: @parvizzahed24

 

مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی