Loading...
نیمکت اینترنتی، سایت مرجع آموزشی ایران
بازیابی رمز عبور

آغاز چهارمین دوره مدرسه تابستانه تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

آغاز چهارمین دوره مدرسه تابستانه تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

چهارمین دوره مدرسه تابستانه تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جهت پاسخگویی به نیاز و تقاضای جمع زیادی از دانشجویان و متقاضیان علاقه‌مند، آغاز به کار کرده است.

 مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دبیر چهارمین دوره مدرسه تابستانی این دانشگاه، گفت: این دوره، از 29 مرداد آغاز شد و تا امروز 5 شهریور هم ادامه داشت.

 

زهره‌ مصطفوی‌پور با موفق دانست تجربه سه‌ سال گذشته، گفت: امسال امیدوار هستیم که بتوانیم با برطرف کردن مشکلات و موانع گذشته، بهترین دوره کارگاه‌های مدرسه تابستانه را در سطح کشور برگزار کنیم و این دوره موجب رفع نیازهای آموزشی و پژوهشی شرکت کنندگان شود.

 

او گفت: در این دوره، 9 کارگاه تخصصی آموزشی با بهره‌گیری از بهترین اساتید و متخصصان در این زمینه برگزار خواهد شد و مدرسان هر کارگاه از میان افرادی انتخاب شده‌اند که سال‌ها در زمینه مربوطه دارای تجربه علمی و عملی هستند و سابقه برگزاری چندین دوره کارگاه را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز و یا نقاط دیگر کشور دارند.

 

مصطفوی‌پور اضافه کرد: متقاضیان پس از شرکت در کارگاه‌ها، اصول تئوری و عملی هر کدام از موضوع‌ها را به خوبی و به صورت استاندارد مرحله به مرحله آموزش خواهند دید، به گونه‌ای که قادر خواهند بود آن را در آزمایشگاه یا محیط کار خود به کار گیرند.

 

وی نکته دارای اهمیت در مورد کارگاه‌های مدرسه تابستانه امسال را، اضافه شدن کارگاه جدید کشت سلول عنوان و با تشریح برنامه‌ها و سر فصل کارگاه‌های آموزشی، گفت: در این دوره بیش از 318 نفر دانشجوی علاقه‌مند از استان فارس و سایر استان‌ها ازجمله خراسان، کرمان، بندرعباس و یاسوج، مهارت‌های لازم را خواهند آموخت و حدود 500 مورد گواهی آموزشی برای شرکت در کارگاه‌های مختلف صادر خواهد شد.


ارسال نظر

نیمکت اینترنتی

مشکلی دارید؟

تماس بگیرید

09120245731

تلگرام: @parvizzahed24

 

مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی