Loading...
نیمکت اینترنتی، سایت مرجع آموزشی ایران
بازیابی رمز عبور

افتتاح و بهره‌برداری از دانشکده اقتصاد دانشگاه سمنان با حضور ابتکار

افتتاح و بهره‌برداری از دانشکده اقتصاد دانشگاه سمنان با حضور ابتکار

طی آیینی با حضور معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان حفاظت‌محیط‌زیست، محمد وکیلی، استاندار سمنان و جمعی از مدیران استان، دانشکده اقتصاد دانشگاه سمنان به بهره‌برداری رسید.

 

دکتر عباس هنربخش‌رئوف در حاشیه این آیین اظهار کرد: دانشگاه سمنان با 22 دانشکده یکی از بزرگترین مراکز دانشگاهی استان سمنان است.

 

رییس دانشگاه سمنان با بیان اینکه ساختمان دانشکده اقتصاد دارای سه هزار و 459 متر‌مربع زیر بنا و با چهار میلیارد و 100 میلیون تومان اعتبار در دو طبقه به بهره‌برداری می‌رسد و دارای 18 کلاس درس، اتاق‌های اساتید، کنفرانس، جلسات دفاعیه‌، امور آموزشی و سالن مطالعه است، از تحصیل بیش از 16 هزار دانشجو در این دانشگاه خبر داد و گفت: دانشگاه سمنان در جایگاه خوبی از نظر علمی در ایران و جهان قرار گرفته است.

 

وی با اشاره به افزایش چشمگیر رشته‌گرایش‌ها در این دانشگاه توضیح داد: رشته‌های این دانشگاه از 48 رشته‌گرایش در سال 84 به 256 رشته‌گرایش در سال‌جاری رسیده است.

 

رییس دانشگاه سمنان با اشاره به بهره‌برداری از دو پروژه دیگر این دانشگاه در هفته دولت، یادآور شد: همزمان با هفته دولت علاوه بر دانشکده اقتصاد، دو پروژه فاز دوم خانه فرهنگ دانشگاه و ساختمان معاونت آموزشی دانشگاه نیز به بهره برداری رسید.

 

وی ادامه داد: فاز دوم خانه فرهنگ دارای 1145 متر مربع زیر بنا است و برای ساخت آن 800 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است، و همچنین ساختمان معاونت آموزشی دانشگاه نیز دارای 1142 متر مربع زیر بنا است که برای این پروژه نیز یک میلیارد و 350 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.


ارسال نظر

نیمکت اینترنتی

مشکلی دارید؟

تماس بگیرید

09120245731

تلگرام: @parvizzahed24

 

مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی