Loading...
نیمکت اینترنتی، سایت مرجع آموزشی ایران
بازیابی رمز عبور

ثبت نام آزمون ورودی حوزه علمیه خراسان آغاز شد

ثبت نام آزمون ورودی حوزه علمیه خراسان آغاز شد

مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خراسان گفت: ثبت نام آزمون ورودی حوزه علمیه خراسان از ۱۵ بهمن آغاز و تا ۲۹ اسفند ماه ۹۳ ادامه دارد.

علی روشندل در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به آغاز ثبت نام آزمون ورودی حوزه علمیه خراسان گفت: ثبت نام آزمون ورودی حوزه علمیه خراسان از ۱۵ بهمن ماه سال جاری آغاز شده و تا ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۳ ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تحصیل در حوزه علمیه خراسان بصورت تمام وقت است، گفت: افرادی که در این تاریخ ها مراحل ثبت نام خود را انجام داده اند، می توانند از تاریخ ۲۰ تا ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند، داوطلبان همچنین باید مدارک تحصیلی خود را به تائید آموزش و پرورش و یا مدرسه محل تحصیل برسانند و همچنین باید بدانند که پذیرش در حوزه علمیه خراسان منوط به قبولی در تمام مراحل پذیرش حوزه است.

مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خراسان اظهار داشت: طول مدت آموزشی دوره سفیران هدایت ۵ ساله بوده و مدت ۵ سال نیز تعهد اعزام تبلیغی خواهند داشت که به فارغ التحصیلان پس از پایان دوره تبلیغ طبق ضوابط و با احراز شرایط مندرج در آئین نامه مدرک دانشنامه علمی سطح ۲ (کارشناسی) « دوره عمومی تبلیغ » حوزه علمیه خراسان اعطا خواهد شد.

روشندل افزود: داوطلبان برادر (دوره بلند مدت) مقطع راهنمائی شهرستان‌های خراسان (رضوی، جنوبی و شمالی، به جز شهرستان مشهد) که قصد تحصیل در مشهد را دارند باید معدل مدرک تحصیلی آنان ۱۸ به بالا باشد یا باید بتوانند رتبه یک تا ۵۰ را در آزمون کسب کنند همچنین علاقه مندان به ثبت نام می توانند به آدرس www.hozehkh.com مراجعه کنند.

وی در خصوص زمان اعلام نتایج و مصاحبه قبول شدگان در آزمون گفت: نتیجه آزمون از طریق سایت حوزه علمیه خراسان در تاریخ ۴ خردا ماه ۱۳۹۴ اعلام و همچنین تاریخ مصاحبه از قبول شدگان در آزمون از ۱۶ خرداد ماه سال ۹۴ تا ۵ تیرماه ۹۴ برگزار می شود، اسامی قبول شدگان نهایی پس از مصاحبه برای برادران در تاریخ ۲۰ تیر ماه ۹۴ و برای خواهران در تاریخ ۱۰ مرداد ماه ۹۴ اعلام خواهد شد.

مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خراسان در پایان اظهار داشت: آغاز دوره تثبيتي از تاریخ ۲۹ تیر ماه تا ۳۰ مرداد ماه ۱۳۹۴ و شروع سال تحصیلی از اول مهرماه ۱۳۹۴ است.


ارسال نظر

نیمکت اینترنتی

مشکلی دارید؟

تماس بگیرید

09120245731

تلگرام: @parvizzahed24

 

مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی