Loading...
نیمکت اینترنتی، سایت مرجع آموزشی ایران
بازیابی رمز عبور

کنکور کارشناسی ارشد با شرکت ۸۱۲ هزار داوطلب آغاز شد

کنکور کارشناسی ارشد با شرکت ۸۱۲ هزار داوطلب آغاز شد

نتایج نهایی در دهه اول شهریورماه ۹۴ پس از گزینش نهایی منتشر می‌شود.

ه گزارش خبرنگار دانشگاه «خبرگزاری دانشجو»، کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۴ از صبح امروز آغاز و به مدت سه روز برگزار می‌شود.

  ۸۱۲ هزار داوطلب برای شرکت در آزمون کارشناسی‌ارشد سال ۹۴ ثبت نام کرده‌اند که از میان تعداد ۴۲۱ هزار و ۷۶ نفر زن و تعداد ۳۹۱ هزار و ۷۳۶ نفر مرد هستند به عبارتی دیگر در ۵۱/۸۰ درصد داوطلبان زن و ۴۸/۲۰ درصد داوطلبان مرد هستند.

  در آزمون امسال تعداد ۸۰ هزار و ۸۳۱  داوطلب علاوه بر کد رشته امتحانی اول نسبت به انتخاب کد رشته دوم از میان کد رشته های شناور نیز اقدام کرده‌اند که از این تعداد ۳۸ هزار و ۲۸۴  نفر زن و ۴۲ هزار و ۵۴۷  نفر مرد هستند.

 با توجه به آمار ثبت‌نام‌کنندگان  و آمار علاقمندی به کد رشته امتحانی دوم، تعداد ۸۹۳ هزار و ۶۴۳ کارت ورود به جلسه آزمون صادره شده است.

 صبح امروز ۱۵۹ هزار و ۲۱۳ داوطلب  در ۷ کد رشته امتحانی و بعدازظهر امروز ۱۴۸ هزار و ۲۰۵ داوطلب در ۹ کد رشته امتحانی به رقابت می‌پردازند.

 پصبح پنجشنبه ۶۶ کد رشته، بعد از ظهر پنجشنبه ۵ کد رشته، صبح جمعه ۱۳  کد رشته و بعد از ظهر جمعه ۳۶  کدرشته برگزار می‌شود.

 پنتیجه اولیه به صورت کارنامه در نیمه دوم  اردیبهشت ماه ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته  می توانند نسبت به انتخاب کد رشته‌های مجاز اقدام کنند.

 نتایج نهایی در دهه اول شهریورماه ۹۴ پس از گزینش نهایی منتشر می‌شود.


ارسال نظر

نیمکت اینترنتی

مشکلی دارید؟

تماس بگیرید

09120245731

تلگرام: @parvizzahed24

 

مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی