Loading...
نیمکت اینترنتی، سایت مرجع آموزشی ایران
بازیابی رمز عبور

نحوه استفاده خوب از کلاس های تدریس خصوصی ریاضی

287 بازدید

 • نحوه استفاده خوب از کلاس های تدریس خصوصی ریاضی
  محمد محمدی

  محمد محمدی


  1- ریاضی درسی است که برای یادگیری آن به حل تمرین و مسئله و همچنین به زمان کافی نیاز دارید. بنابراین به تناسب تعداد جلساتی که لازم دارید سعی کنید کلاس های تدریس خصوصی ریاضی را به موقع شروع نمائید. اگر اشکالات زیادی داشته باشید و یا درس را اصلا مطالعه نکرده باشید و یا مثلا در کلاس های اصلی خودتان حاضر نبوده باشید، نباید برگزاری کلاس های خصوصی ریاضی را به ایام امتحانات موکول کنید. اگر بخواهید در چند روز به صورت فشرده درس را بخوانید ذهن شما فرصت هضم مطالب را نخواهد داشت و نمی توانید به اندازه کافی تمرین حل کنید. در نتیجه در جلسه امتحان بازدهی لازم را نخواهید داشت.
  2- برگزاری کلاس های خصوصی ریاضی در طول ترم به نسبت ایام امتحانات علاوه بر اینکه احتمال قبولی شما و گرفتن نمره خوب را بالا می برد مزایای دیگری هم دارد. در طول ترم اساتید خوب وقت آزاد بیشتری دارند و می توانید از انها راحت تر وقت بگیرید. در ایام امتحانات اساتید با تجربه تدریس ریاضی وقتشان پر است و باید با سایر اساتید کلاس داشته باشید. در طول ترم به نسبت ایام امتحانات اساتید معمولا هزینه های مناسبتری را هم برای کلاس های خصوصی خودشان درخواست می کنند. در ضمن، در طول ترم استرس امتحان را هم ندارید و بهتر درس را یاد می گیرید. البته با وجود برگزاری کلاس ها در طول ترم، در ایام امتحانات و شب امتحان هم بد نیست یکی دو جلسه برای
  رفع اشکال

  داشته باشید.
  در کلاس های خصوصی ریاضی بهتر است از جزوه کلاسی خودتان استفاده نمائید. اگر خودتان در کلاس های مدرسه یا دانشگاه حاضر بوده اید و جزوه خوبی نوشته اید، همین جزوه بهترین منبع برای کلاس های خصوصی ریاضی است. اگر خودتان تعداد جلسات زیادی غایب بوده اید بهتر است از یکی از همکلاسی های خودتان که وضع درسی خوبی دارد جزوه را کپی کنید. جزوه کلاسی هم به نسبت کتاب حالت خلاصه تری دارد و هم اینکه مهمترین مطالبی که مد نظر معلم و یا استاد اصلی شما در مدرسه یا دانشگاه است را پوشش می دهد. بنابراین در کنار جزوه می توانید از تمرینات کتاب درسی و یا نمونه سوال امتحانی و ... هم استفاده کنید، اما حتما سعی کنید منبع اصلی مطالعه و تدریس در کلاس های خصوصی را همان جزوه کلاسی قرار دهید.
  منبع: سایت تدریس خصوصی ایران مدرس


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.نیمکت اینترنتی

مشکلی دارید؟

تماس بگیرید

09120245731

تلگرام: @parvizzahed24

 

مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی