Loading...
نیمکت اینترنتی، سایت آموزشی، خبری و تحصیلی استاد، دانشجو و کارشناسان آموزشی
بازیابی رمز عبور

فروشگاه زنجیرها و مدال در باکو

213 بازدید

 • فروشگاه زنجیرها و مدال در باکو
  masoome sa

  masoome sa


  NUMISMATICS_AND_MEDAL_SHOP_1_bisungasht_560.jpg
  افراد زیادی در سراسر دنیا به جمع‌آوری اشیای نفیس می‌پردازند. برخی از آن‌ها فندک، برخی دیگر تمبر پستی و برخی دیگر سکه‌ های مختلف را جمع‌آوری کرده و برای خود کلکسیون درست می‌کنند. در برخورد با این رفتار، انسان ها به دو دسته تقسیم می‌شوند. برخی از آن‌ها سکه‌ های قدیمی را جمع‌آوری کرده و برای خود نگه می‌دارند و بابت خرید آن‌ها حاضر به پرداخت هر مبلغی هستند. اما برخی دیگر هدفشان از جمع‌آوری، فروختن سکه ها به کلکسیونرها است. به همین دلیل یکی از مکان هایی که در زمان سفر به باکو باید به آن سر زد فروشگاه مدال و زنجیر است.
  فروشگاه زنجیر و مدال ، گنجینه‌ای ارزشمند از آثار تاریخی
  در فروشگاه زنجیرها و مدال باکو می‌توان کمیاب‌ترین سکه ها را پیدا کرد. این فروشگاه در پشت شهر قدیمی یا همان ایچاری شهر قرار دارد. نام فروشگاه به طور دقیق
  Num.Az Coins & Medals
  بوده و همه روزه توریست های زیادی حتی آن هایی که کلکسیونر سکه نیستند نیز به آن مراجعه می‌کنند.
  البته در این فروشگاه زنجیرهای و مدال ، تنها سکه پیدا نخواهید کرد. مجموعه‌ای ارزشمند از مدال های مختلف نیز در آنجا وجود دارند که هر یک به بهانه‌ای خاص به فردی در طول تاریخ اهدا شده‌اند و حالا آن‌ها سر از فروشگاه زنجیرهای و مدال در آورده‌اند. در این فروشگاه همچنین می‌توان سوغاتی های عتیقه، پستی و انواع لوازم جانبی قدیمی را نیز پیدا کرد.
  این فروشگاه در سال 2011 تاسیس شد و آن‌چنان قدیمی نیست، اما اشیای درون آن گاه به دوران امپراطوری عثمانی و شوروی سابق برمی‌گردد. پول های کاغذی به جا مانده در از زمان جنگ داخلی روسیه بسیار دیدنی هستند. هر یک از اشیای عتیقه فروشگاه بسته به قدمت و کمیاب بودن آن قیمت کاملا متفاوتی دارد. این مکان آن‌چنان وسیع نیست، اما تک تک اشیای درون آن خاطره‌ای پندآموز در دل خود داشته و ارزش دیدن دارند..
  .
  . . .

  تور دبی

  ،

  تور باکو

  ،

  تور استانبول

  ،

  تور تفلیس

  ،

  تور لحظه آخری دبی

  ،

  تور لحظه آخری باکو

  ،

  تور لحظه آخری استانبول

  ،

  تور لحظه آخری تفلیس

  ،

  تور ارزان دبی

  ،

  تور ارزان باکو

  ،

  تور ارزان استانبول

  ،

  تور ارزان تفلیس

  اگر حین [color=#0e94c7; text-decoration: none; text-underline: none]سفر به باکو[/color] تصمیم دارید برای یکی از عزیزان خود سوغاتی کاملا متفاوت و خاص تهیه کنید، حتما باید مراجعه به فروشگاه زنجیرهای و مدال باکو را در برنامه سفر خود بگنجانید. لازم نیست بر روی قدیمی‌ترین و کمیاب‌ترین شی که احتمالا قیمت بالایی دارد دست بگذارید. تمامی اشیای این فروشگاه ارزشمند و خاص هستند.


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.