Loading...
نیمکت اینترنتی، سایت آموزشی، خبری و تحصیلی استاد، دانشجو و کارشناسان آموزشی
بازیابی رمز عبور

تغییرات بزرگ در الگوریتم گوگل

521 بازدید

 • تغییرات بزرگ در الگوریتم گوگل
  زهرا پوران

  زهرا پوران

  تغییرات بزرگ در الگوریتم گوگل
   
  تغییر اول: ارائه نسخه سوم الگوریتم پنگوئن
  پنگوئن ۳.۰ کمتراز یک ماه است که به الگوریتم‎های گوگل اضافهشده است. وظیفه الگوریتم پنگوئن شناسایی سایت‎های متقلباینترنتی و جریمه کردن آنهاست. در نسخه جدید این الگوریتم ساختار آن به طور کلی تغییر
  پیدا کرده و روی مواردی مانند گرفتن لینک با کلمات خاص به تعداد زیاد، لینک شدن یک
  کلمه خاص به یک سایت و شناسایی لینک‎های ارسالی از انجمن‎های اینترنتی می‎پردازد.
   
  پنگوئن ۳.۰ تا کنونروی ۱درصد از سایت‎های انگلیسی زبان در آمریکا تاثیر گذاشته است و شناسایی سایت‎های فریب‎آمیز توسط آن در زبان‎های مختلفادامه دارد. گوگل در حال حاضر روزانه ۶۰۰۰ سایترا به لیست سایت‎های فریبکارخود اضافه می‎کند.
  تغییر دوم: گوگل مرورگر خزنده خود را تغییرداد
  وظیفه خزنده گوگل پیداکردن لینکهای صفحاتاینترنتی و استخراج پارامترهای با اهمیت از داخل صفحات است. گوگل در ۵ آبان ۱۳۹۳ اعلامکرد که از این به بعد از مرورگر جدیدی برای خزنده خود استفاده می‎کند.
   
  مرورگر قبلی گوگل که با نام Lynx شناختهمی‎شد قابلیت  تجزیه و تحلیل پیشرفته صفحات اینترنتی را نداشتاما مرورگر جدید می‎تواند سرعت لود شدن صفحه، مکاندقیق قرارگرفتن بخش‎های مختلف داخل صفحه و نحوه نمایشسایت در موبایل و تلفن‎های هوشمند را تست کند و برایاین پارامترها نیز امتیاز جدیدی قائل شود.
  تغییر سوم: سازگاری با موبایل به پارامترهایگوگل اضافه شد
  استفاده از تلفن‎های هوشمند و موبایل هر روز در بین مردم بیشتر می‎شود، درصداستفاده از تلفن‎های هوشمند در برخی از سایت‎های ایرانیبه بیش از نصف رسیده است.
  گوگل در ۷ آبان۱۳۹۳ امکانجدیدی با نامmobile usability یا کاربردپذیری موبایل به ابزار مدیرانسایت خود اضافه کرد.
  در بخش کاربردپذیری موبایل، کارکرد صحیحسایت شما در تلفن‎های هوشمندمورد بررسی قرار می‎گیرد و در صورتی که مشکلی از اینجهت داشته باشید گوگل آن را به شما گزارش می‎دهد. درصورت اصلاح‎نکردن مشکلات، این موضوع می‎تواند باعثکاهش رتبه سایت شما در نتایج گوگل شود
   
  طراحی سایت ، سئوو بهینه سازی سایت ، ساخت اپلیکیشن ، تبلیغات بازدیدی ، بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ با کیفیت و کمترین در کشور از قسمت مشاوره و بازاریابی ایران تبلیغ دنبال می شود. از همان ابتدا با قدرت وارد شوید و باانرژی قوی ادامه دهید. از شروع طراحی تا تبلیغات کاملا قدرتمند در کنار شما هستیم.
   
  http://irantableegh.org


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.