Loading...
نیمکت اینترنتی، سایت مرجع آموزشی ایران
بازیابی رمز عبور

انواع کاتر بتن بر

1131 بازدید

 • انواع کاتر بتن بر
  pariajamadi

  pariajamadi

  انواع کاتر بتن بر
  نیاز به ایجاد انواع تغییر و برش در سازه های بتنی موجب استفاده از انواع کاتر بتن بر را در صنعت ساخت و ساز بیش از پیش نمایان ساخته است. رشد علم و تکنولوژی همواره راه انسان را برای هرچه بهتر و آسانتر انجام دادن کار ها هموار کرده است که در این میان صنعت ساخت و ساز نیز مستثنا نبوده و مهندسین توانسته اند با بهره گیری از انواع ماشین آلات کار های مختف پروژه های گوناگون را به صورتی استاندارد و سریع انجام دهند. از جمله ی این ماشین آلات ساخت و استفاده از انواع کاتر بتن بر می باشد.
  انواع کاتر بتن بر
  مدت زمان بسیاری است که بشر استفاده از بتن را برای ساخت و ساز انواع سازه ها مناسب یافته و سعی در استفاده از آن در ساخت سازه های مورد نیاز دارد. استحکام و مقاومت بالایی این نوع از مصالح موجب شده به یکی از پر کاربردترین مصالح مورد استفاده در صنعت ساخت و ساز تبدیل گردد. در کنار این موضوع نیاز به دستگاه هایی که بتواند نیاز انسان را برای استفاده هرچه بهتر از بتن برآورده کند پیش از بیش احساس می شود. از جمله ی این نیاز ها استفاده از انواع کاتر بتن بر و کاتر آسفالت بر می باشد.
  با توجه به این موضوع که بتن به صورت گسترده ای در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود. در گذر زمان نیاز به ایجاد تغییر در برخی از بخش های آن با توجه به ضرورت یا در صورت ایجاد مشکل در آن، نیاز به وسیله ای که بتوانیم بتن را به صورت منظم و بدون ایجاد مشکل در فندانسیون سازه برش داده و تغییرات لازم را در آن ایجاد کنیم احساس می شود. وسیله ای که مهندسان امر برای پاسخگویی به این نیاز طراحی و تولید کرده اند عبارت است از انواع کاتر بتن بر که می تواند بتن را در ابعاد و عمق مورد نیاز ما برای اعمال تغییر برش دهد.
  با توجه به این موضوع که انواع کاتربتن بر در بخش های مختلف سخت افزاری با یکدیگر متفاوت می باشند نیاز به این مضوع که ابتدا باید نیاز خود را به نوع خاصی از کاتر بتن بر مشخص کنیم سپس اقدام به خرید انواع کاتر بتن بر نماییم تا در استفاده از آن در بخش مورد نظر دچار مشکل نشویم. طراحی سایت
 • پگاه امیدی

  پگاه امیدی

  افزودنی های بتن موادی می باشند که به بتن اضافه شده و باعث می شوند که کیفیت و عمر بتن افزایش یابد. این مواد طی یک قرن گذشته بخصوص رشد چشمگیری در صنعت بتن داشته اند بطوریکه امروزه در تعریف بتن علاوه بر سه جزء اصلی، این ترکیبات نیز جای خود را باز کرده اند. اگرچه استفاده از افزودنی های بتن در بهای تمام شده اولیه بتن تاثیر قابل توجهی دارند ولی نسبت به افزایش کیفیت، دوام و راحتی اجرا بسیار اقتصادی می باشند و استفاده از آنها در دنیا خصوصا در کشورهای توسعه یافته بسیار رایج می باشد. نقشی که افزودنی بتن بازی می کند متمرکز بر خمیر سیمانی بتن می باشد و با بهود این بخش، ماموریت خود را ایفا می کنند.
  مزیتهای کیفی و قیمتی بتن به گونه ای بوده است که پس از کشف آن طی صد و پنجاه سال گذشته، رشد بسیار زیادی داشته است و می توان ادعا کرد که هر کجا که ساخت و سازی هست بتن نقش کلیدی را بازی می کند. بتن بخشی از یک سازه می باشد که قابل تعویض نمی باشد و در بهترین حالت می توان آنرا تعمیر کرد، لذا در تولید آن باید به گونه ای عمل کرد که بالاترین عمر در آن سازه را داشته باشد. تکنولژی بتن به دنبال رسیدن به عمرهای بالاتر برای بتن است و این هدف رابطه مستقیم در بهره وری اقتصادی یک پروژه دارد و بهبود کیفیت بتن به گونه ای که علاوه بر کیفیت مناسب، دوام بیشینه را داشته باشد چالش اصلی صنعت ساخت و ساز هر کشوری می باشد.
  استفاده از افزودنی های شیمیایی بتن نزدیک به یک قرن هست که وارد صنعت بتن شده است و با رشدی قابل توجه تا به امروز ادامه داشته است. بتن های امروزی چه از لحاظ مقاومت های مکانیکی و چه از نظر دوامی قابل قیاس با گذشته نیست و این کیفیت مدیون دانش شیمی افزودنی های بتن می باشد.


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.نیمکت اینترنتی

مشکلی دارید؟

تماس بگیرید

09120245731

تلگرام: @parvizzahed24

 

مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی