Loading...
نیمکت اینترنتی، سایت مرجع آموزشی ایران
بازیابی رمز عبور

دلیل جدایی روملو لوکاکو از اینتر

205 بازدید

 • دلیل جدایی روملو لوکاکو از اینتر
  زهرا رهای

  زهرا رهای

  هفته های اخیر، پرکار و شلوغ بودند. دوست داشتم زودتر از این حرف هایم را می زدم اما ترجیح دادم تا زمان نهایی شدن انتقال روملو به چلسی صبر کنم. حالا با خیالی آسوده، می توانم افکارم در مورد این اتفاق به اشتراک بگذارم، آن هم با توجه به اخبار گزاف، نیش و کنایه ها و نظراتی که طی چند روز گذشته بیان شدند و اغلب نامناسب بودند. اول از هر چیزی می خواهم این را شفاف بگویم که همیشه انتقادات سازنده و بحث کردن را پذیرفته ام و در ادامه نیز به همین کار ادامه خواهم داد. همه اینها بخشی از کار افرادی هستند که با رسانه ها سروکار دارند.
  دروغ، نیش و کنایه، توهین و تهدید هایی که دریافت کردیم (در مورد خانواده و دخترانم) چیزهایی هستند که نمی توانیم آنها را تحمل کنیم؛ رفتارهایی که حد و مرز تمدن، نجابت و تحمل را زیرپا گذاشته اند. حالا که صحبت از این شد، می خواهم به 3 دلیل اصلی که به خاطر آنها 25 سال حرفه خودم را پیش برده ام اشاره کنم. با این اولویت های دقیق: 1- عشق و اشتیاق برای کاری که آن را به عنوان زیباترین کار دنیا می دانم، مدیر برنامه ورزشی 2-جاه طلبی ام برای رقابت با حرفه ای ترین افراد حاضر در این زمینه 3- امکان تلفیق عشق، اشتیاق و جاه طلبی با تجارت، چیزی که آن را یک امتیاز ویژه می دانم.
  این ماجرای انتقال "مهندسی شده" و "اجباری" لوکاکو و انجام شدن آن صرفا برای منافع مالی؛ همه را به بیراهه می کشاند. لوکاکو هیچ وقت به صورت علنی در مورد تجاربش در اینتر، وضعیت قرارداد و اتفاقات معروف این باشگاه ابراز نارضایتی نکرد؛ علاقه چلسی از همان اول روح روملو را تحت تاثیر قرار داد، چون این باشگاه برای او معنایی خاص و منحصر به فرد دارد. در روزهای اخیر، ویدیویی مربوط به سال 2009 دیده ام که در آن این پسر 16 ساله، بازدیدی از طرف مدرسه از استادیوم استمفورد بریج انجام داد و قسم خورد که یک روز در زمین آن بازی کند. به همه توصیه می کنم که این ویدیو را با دقت تماشا کنند. اینکه یک پسر 16 ساله چگونه آینده اش را ترسیم می کند، واقعا تاثیربرانگیز است. او خواست که پیراهن چلسی را بر تن کند و در زمانی که تنها 18 سال سن داشت، موفق به انجام این کار شد؛ اما متاسفانه پیش از اینکه بتواند اثر خود را در باشگاه برجای بگذارد و دستاورد مهمی ببرد، چلسی را ترک کرد. این ماجرا، به عنوان یک خاطره آزاردهنده طی همه این سال ها در قلب و ذهن او باقی ماند و وقتی که به طرزی دور از انتظار دوباره فرصت شانس مجدد برای او به وجود آمد، این بازیکن 28 ساله پس از 2 فصل حضور در اینتر به عنوان بازیکن اصلی تیم نمی توانست آن را باور کند.
 • مگالینکو

  مگالینکو

  لوکاکو تبانی کرده بود با
  1xbet سایت


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.نیمکت اینترنتی

مشکلی دارید؟

تماس بگیرید

09120245731

تلگرام: @parvizzahed24

 

مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی